O nas

Witaj, miło nam gościć Cię na naszej stronie. Poniżej kilka słów o tym kim jesteśmy i co robimy.

     Osoby zaangażowane w przedsięwzięcie o nazwie Flow Ride to ludzie, w życiu których rower przewijał się od najmłodszych lat. Posiadamy doświadczenie zarówno zawodnicze na poziomie Pucharu Narodów w ramach Enduro World Series oraz organizacyjne. Braliśmy udział w tworzeniu różnej rangi zawodów oraz szkoleń. Posiadamy także doświadczenie w budowie tras Enduro oraz skateparków. Dlaczego postanowiliśmy stworzyć Flow Ride ? Chcemy dzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem, zarażać pasją z uśmiechem na twarzy będąc jednocześnie w pracy. Z przyjemnością zorganizujemy ciekawą wycieczkę rodzinną po okolicznych atrakcjach dostosowując poziom trudności do umiejętności. Poprowadzimy także szkolenie indywidualne czy grupowe Enduro, Downhill dla amatorów i osób bardziej zaawansowanych, stworzymy plan treningowy. Jeśli chcesz po prostu pojeździć chętnie oprowadzimy Cię po ciekawych trasach zarówno XC jak i Enduro. Działamy głównie w Sudetach/Izerach na terenie Pasma rowerowego Olbrzymy i u naszych czeskich sąsiadów na terenie bike parków.
     Nie ograniczamy się wyłącznie do rowerów, jeśli chcesz ciekawie spędzić wolny czas, uzupełnić trening rowerowy, proponujemy spróbowanie swoich sił we wspinaczce skałkowej. Pokażemy ciekawe formacje skalne w okolicy: Szklarska Poręba, Karpacz, Góry Sokole, Rudawy Janowickie oraz inne mniej znane.
 
Jeśli byłeś naszym zadowolonym klientem będziemy bardzo zobowiązani za wszelkiego rodzaju wsparcie. Jeśli możesz podziel się ze znajomymi informacją na profilu FB, Instagram, lub udostępnij informację z naszego profilu. Jeśli masz jakieś uwagi odnośnie naszych usług skontaktuj się z nami, z pokorą przyjmujemy każdego rodzaju konstruktywną krytykę.
     Dla wszystkich osób o dobrym sercu które zechcą w wyjątkowy sposób wesprzeć naszą inicjatywę i pomóc nam tym samym w rozwoju obiecujemy, że dobro które otrzymamy wróci do innych ze zdwojoną mocą. Planujemy różnego rodzaju akcje, o których będziemy informować na naszej stronie oraz profilach społecznościowych

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Michał