Enduro Shuttle w Karkonoszach

Z czym się je to całe Enduro Shuttle ? Już wyjaśniam. Będąc na urlopie, wakacjach albo specjalnie z rowerem w rejonie Karkonoszy macie w planach odwiedzenie np. sekcji rowerowej Olbrzymy lub innych tras Enduro. W większości przypadków kilkukrotne pokonanie sekcji podjazdów, aby zjechać ciekawy odcinek zajmuje sporo czasu oraz kosztuje bardzo dużo siły. Z pomocą przychodzi Enduro Shuttle, czy też Enduro Bus. W naszym przypadku Enduro Truck zabierze Was z ustalonego miejsca i zawiezie albo pod sam start zjazdu albo w jego pobliże dzięki czemu odpadnie męczący i czasochłonny podjazd. Po zjeździe zabierzemy Was i znowu zawieziemy do góry dzięki czemu będziecie mogli kilkukrotnie cieszyć się zjazdem.

Przewodnik enduro shuttle

Kolejną zaletą „szatlowania” jest możliwość zjazdu z przewodnikiem, który poprowadzi na pierwszym zjeździe, podpowie gdzie trzeba zwolnic, gdzie można przyspieszyć, na co zwrócić uwagę. Przebieg niektórych tras nie jest oczywisty dlatego warto zabrać osobę, która zna na trasie każdy kamień.

shuttle izery

Oprócz wszystkim znanych Olbrzymów oferta Shuttle obejmuje także inne rejony, Izery, Szklarska Poręba, Czechy Liberec, Świeradów Zdrój.

Zapisz się Online na enduro shuttle

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *